W poniedziałek Krystian Rempała podpisał kontrakt z Unią Tarnów. 17-latek jest zadowolony z przenosin do tarnowskiego klubu.

 

W poprzednich dwóch sezonach młody żużlowiec bronił barw drużyny z Rzeszowa. Po zakończeniu tegorocznych zmagań PGE Ekstraligi zdecydował się jednak na zmianę otoczenia i przenosiny do Unii Tarnów. – To wspaniałe uczucie! Wierzę, że od następnego sezonu wiele spraw będzie łatwiejsze. Nie mówię tutaj wyłącznie o sprawach logistycznych, ale także o treningach, moim rozwoju i sponsorach. W Tarnowie mam wielu znajomych, wciąż się tutaj uczę i jest to idealne miejsce dla mnie! – powiedział Krystian Rempała po podpisaniu kontraktu z Jaskółkami.

 

Syn Jacek Rempała doskonale czuje się na tarnowskim torze. W minionym sezonie podczas meczu ligowego zapisał na swoim koncie dwanaście punktów i dwa bonusy, a w rundzie Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski wywalczył komplet 21 oczek. – Dużo trenowałem na tarnowskim torze. To jest specyficzny tor, do którego wielu znakomitych zawodników nie może znaleźć odpowiedniego przełożenia. Wiele cennych uwag odnośnie tarnowskiego toru przekazał mi tata i to również jego zasługa, że czuje się świetnie na tarnowskim owalu – stwierdził 17-letni zawodnik w rozmowie z unia.tarnow.pl.

Żródło SportoweFakty: http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/568341/krystian-rempala-o-przenosinach-do-unii-to-wspaniale-uczucie

13620364_1767736033439756_1832421326964150507_n