Krystian Rempała znów błysnął talentem i klasą. W sobotę z kompletem punktów wygrał III Młodzieżowy Turniej o Puchar Prezydenta Rzeszowa.
Podium zawodów uzupełnili Daniel Kaczmarek i Artur Czaja.

Krystian  fruwał po rzeszowskim torze, który – po opadach deszczu – sprawiał niektórym młodym zawodnikom, sporo problemów.Sprawa zwycięstwa w zawodach rozstrzygnęła się dopiero w ostatnim, dwudziestym wyścigu, bowiem podobnie jak Rempała same trójki przed ostatnią serią miał na koncie także Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno. Trudno było ułożyć lepszy scenariusz finału zawodów. Krystian ograł kolegę z Leszna i cieszył się ze zdobycia trofeum. Na trzecim miejscu uplasował się drugi z juniorów PGE Stali – Artur Czaja. „Józek” miał olbrzymią chrapkę na zwycięstwo w turnieju, ale przegrywał biegi z udziałem Rempały i Kaczmarka, wywalczył 13 oczek i musiał zadowolić się trzecim stopniem podium.

11146415_918721438197458_4037025978634692899_o

11222152_918721334864135_1348721665593705225_o

Wyniki:

1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 15 (3,3,3,3,3)
2. Daniel Kaczmarek (Fogo Unia Leszno) – 14 (3,3,3,3,2)
3. Artur Czaja (PGE Stal Rzeszów) – 13 (3,2,3,2,3)
4. Oskar Bober (KMŻ Motor Lublin) – 10 (1,3,2,1,3)
5. Michał Gruchalski (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 10 (1,2,1,3,3)
6. Damian Dąbrowski (Unia Tarnów) – 10 (2,3,2,1,2)
7. Robert Chmiel (ŻKS ROW Rybnik) – 9 (2,2,1,2,2)
8. Grzegorz Bassara (PGE Stal Rzeszów) – 8 (3,1,2,0,2)
9. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów) – 7 (0,w,3,3,1)
10. Kamil Wieczorek (ŻKS ROW Rybnik) – 7 (1,1,2,2,1)
11. Przemysław Portas (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 5 (0,2,0,2,1)
12. Sebastian Niedźwiedź (Orzeł Łódź) – 2 (2,w,-,-,-)
13. Adrian Woźniak (SCKM Włókniarz Częstochowa) – 2 (2,w,-,-,-)
14. Michał Schmidt (ŻKS ROW Rybnik) – 2 (u,1,u,1,w)
15. Mark Barany (Węgry) – 1 (w,1,0,d,-)
16. Robert Tabaka (Węgry) – 0 (w,w,-,-,-)

Bieg po biegu:
1. Czaja, Chmiel, Wieczorek, Schmidt (u4)
2. Rempała, Woźniak, Gruchalski, Portas
3. Bassara, Niedźwiedź, Barany (w/u), Tabaka (w/u)
4. Kaczmarek, Dąbrowski, Bober, Rolnicki
5. Rempała, Czaja, Bassara, Rolnicki (w/u)
6. Kaczmarek, Gruchalski, Schmidt, Tabaka (w/2min)
7. Dąbrowski, Chmiel, Barany, Woźniak (w/u)
8. Bober, Portas, Wieczorek, Niedźwiedź (w/u)
9. Czaja, Bober, Gruchalski, Barany
10. Rempała, Dąbrowski, Schmidt (u3)
11. Kaczmarek, Bassara, Chmiel, Portas
12. Rolnicki, Wieczorek
13. Kaczmarek, Czaja
14. Rolnicki, Portas, Schmidt, Barany (d4)

55ffbaf2a8293_o,size,969x565,q,71,h,124676

Przywieziony puchar do domu przyniósł Krystianowi ogromną satysfakcje – bardzo się cieszył z tej wygranej .Warto zaznaczyć ,że  Krystian marzył już o tym by przywieżć to trofeum rok temu  niestety minimalnie mu zabrakło.Zajął wówczas czwarte miejsce a w wywiadzie powiedział : ,,Ostatni wyścig zaprzepaścił moje szanse na podium. Szkoda, bo w początkowej fazie zawodów wydawało się, że jestem naprawdę szybki (Rempała, jako jedyny zszedł poniżej 67,00 sekund. – dop. red.). Wciąż muszę czekać na swój pierwszy puchar. ”

19 Września 2015 jego marzenie się spełniło doczekał się pucharu ,który tak bardzo chciał zdobyć